‘Annem, Pastam ve Ben’ yarışmasında kazananlar ödüllerini aldı

Kent Meydanı AVM bu yıl 8. kez düzenlediği ‘Annem Pastam ve Ben’ yarışmasıyla Anneler Günü’nü yine “tatlı” bir etkinlikle kutladı. Beraber pasta yapan anne ve çocukların pastanın fotoğrafını, pasta yaparken çektirdikleri kendi fotoğraflarını ve pastanın tarifini Kent Meydanı AVM’ye ulaştırmalarının ardından jüri toplanarak en iyileri seçti.

Jürinin “en tatlı an”ı seçtiği “Annem, Pastam ve Ben” yarışmasında ilk üçe giren, Birinci Remziye ve Rüzgâr Şentürk, ikinci Şeyma ve Aden Ekinci, üçüncü Zeynep Velibeyoğlu ve Fatma Serra Dönmez.23 Mayıs Salı günü Kent Meydanı AVM Yönetim Ofisi’ne gelerek hediyelerini aldılar. Samsung, Bernardo ve Toyz Shop sponsorluğunda birbirinden güzel hediyelerin sahibi olan kazananlar hediyelerini jüri üyeleri Kent Meydanı AVM Pazarlama Yönetmeni Emel Çelikkol Ayman, Sihirli Parmaklar Blogger Emel Balıkçı ve Anne- Çocuk kitapları yazarı Ece Arar’dan aldılar. Birbirlerini kutlayarak kameralara gülümseyen katılımcılar birbirleriyle yapım aşamalarının zorluklarını ve neşeli anlarını da paylaştılar.

Tüm katılımcıların tariflerinin bulunduğu kitapçık ise bu yıl da ücretsiz olarak Kent Meydanı AVM tarafından dağıtılacak. Her sene daha fazla anne ve çocuğun katılımıyla devam eden “Annem, Pastam ve Ben” yarışması gelecek yıl Anneler Günü’nde tekrar yapılacak.