Deliha 2 Kent Meydanı AVM’ye geliyor

Yapımcılığını BKM filmin gerçekleştirdiği, Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Aksel Bonfil ve Eda Ece ile paylaştığı Deliha 2 filminin Bursa özel gösterimi 16 Ocak Salı günü Kent Meydanı AVM’de gerçekleştirilecek. Başrol oyuncularının katılımıyla gerçekleşecek olan gösterim öncesinde, oyuncular Avşar Sinemaları’nda seyircilerle buluşacak.

Saat 19.00’ dakı film öncesi seyirci ile buluşacak olan Deliha ekibi Bursalılar tarafından merakla bekleniyor.

‘’Deliha 2’’ Bol Kahkaha Vaat Ediyor

Sinemaseverler tarafından büyük ilgi gören “Deliha 2”filmi, izleyenlere yine bol kahkaha vadediyor. Yapımcılığını BKM’ nin üstlendiği ‘’Deliha 2′ nin kadrosunda Gupse Özay a, Aksel Bonfil, Eda Ece, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü ve Mert Önereşlik ediyor.

Deliha 2 Filmi Hakkında:

Zeliha hala deli, çok samimi ve başına sürekli başına yeni dertler açıyor. İlk filminde aşkın peşinden koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor, hem de yine tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?