Kent Meydanı AVM 23 Nisan Kutlamalarına Ev Sahipliği Yaptı…

 Bursa’nın eğlence ve yaşam merkezi Kent Meydanı AVM,  23 Nisan Çocuk Festivali’ne ev sahipliği yaptı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kent Meydanı AVM’de şenlik havasında kutlandı.

Kent Meydan AVM’de gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları öncesinde Cumhuriyet Caddesi’nde düzenlenen yürüyüş yoğun ilgi ile gerçekleşti. Yürüyüşe, Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Bursa Garnizon Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Kent Meydanı AVM’de sonlandırılan yürüyüş, protokol ve vatandaşların katılımıyla coşkulu bir programla devam etti.

Nilüfer Ahmet Uyar İlköğretim Okulu, Tunçsiper Okulları, Merinos İlköğretim Okulu ve İstiklal İlköğretim Okulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları program çerçevesinde öğrenciler; dans, drama, folklor gösterileri ve koro dinletileri ile bayramı doyasıya kutlayarak izleyicilerden büyük alkış aldılar. Kent Meydanı AVM açık alanda kutlamalar devam ederken, her okulun kendi içinde hazırladığı gösteriler coşku ile izlendi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kent Meydanı AVM’de tam bir şenlik havasında kutlandı.

 

IMG_9802

 

 

IMG_9808

 

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.